Tolunay Kafkas'tan Yusuf Demir açıklaması!

Ümit Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Galatasaraylı futbolcu Yusuf Demir’in Türk Milli Takımı’na kazandırılma ihtimalinin olması durumunda Türkiye Futbol Federasyonu ile sarı-kırmızılı kulübün durumu çözeceğini söyledi.

Kafkas, Gürcistan ile 27 Eylül Salı günü yapılacak hazırlık maçı öncesi Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Tolunay Kafkas, Galatasaray’ın yeni transferi Türk asıllı Avusturyalı futbolcu Yusuf Demir’in yerli statüsünde oynayamaması üzerine gelişen gündemle ilgili soruya yanıt verdi.

Yusuf Demir konusuyla ilgili daha önce açıklamalar yaptıklarını dile getiren tecrübeli teknik adam, “Kendi adıma kötü niyetli açıklamalar yapmadım. Dursun Özbek Bey ile Federasyon Başkanımız arasındaki olan bir konuya döndü. Derdimiz hiç kimseyi kaybetmek, suçlamak veya savunmak değil. Amacımız herkesi milli takıma kazandırmak. Bunun bir prosedürü varsa onu Federasyon Başkanımız, yönetim kurulumuz ve Galatasaray Kulübü çözer.” dedi.

onwin spor haberleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*