Mircea Lucescu'dan Fenerbahçe yorumu

Maçın oynanacağı Ülker Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Lucescu, Fenerbahçe’nin oynadıkları maçtan sonra geçen sürede sistem değişikliğine gitmediğini belirtti.

Kadıköy’de geçen sefer oynadıkları maçın çok güzel bir atmosferde geçtiğini vurgulayan Lucescu, “Fenerbahçe’nin sistem olarak çok değiştiğini düşünmüyorum. Jesus’un oyun tarzında orta sahadan birini çekip 3’lü hat oluşturma var. Batshuayi ve Pedro gibi yeni oyuncular geldi. Bunlar maça önemli etki yapacaktır.” diye konuştu.

Daha önce ifade ettiği ‘Görevi bırakabilirim.’ açıklamasını duygusal bir anda yaptığını anlatan tecrübeli çalıştırıcı, “Şu aralar zor zamanlar geçiyoruz. Kiev’den buraya 11 saat otobüs yolculuğu yaparak geldik. Futbolu seviyorum ve devam edeceğiz. İyi bir maç oynamak için geldik. Ukrayna’da negatif serimiz oldu ama yıllarca domine ettiğimiz bir lig. Oyuncular şehirden şehire giderken bile başlarına ne gelecek bilmiyor. Bizde iyi oyuncular var ve en iyi oyunumuzu oynamaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

onwin spor haberleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*