Bruno Genesio: "Bu akşam çok zorlandık"

Roazhon Park’ta oynanan karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Fransız teknik adam, ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Taraftarların gösterdiği ilgi sebebiyle maçın çok iyi bir ambiyansta oynandığını aktaran Genesio, “Bu akşam çok iyi bir rakibe karşı oynadık ve çok zorlandık. Elimizden geleni yapmaya çalıştık ancak sonucu pahalı ödemiş olduk. Başarılı ve kaliteli oyunculara sahip bir ekipti. Maçın havası çok yoğundu. Taraftarların gösterdiği büyük sevgi ve ambiyanstan çok memnunum. Bu tarz maçlar oynamayı arzuluyoruz.” diye konuştu.

Genç oyuncularla oynamasının sonucu etkilemediğini vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, “Oyuncularım elinden geleni gösterdiler, sahada oynamaya çalıştılar. Kolay kazanabileceğimiz bir maç olabilirdi ama Fenerbahçe kendisini daha iyi gösterdi ve sonuna kadar pes etmediler. O yüzden maç sonucu onların lehine oldu. 3. maçın önemli olduğunu düşünüyorum. Oyuncularımı eleştirmem doğru olmaz. Yaptığım değişikliklerden memnunum ve doğru hamleler olduğunu düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

onwin spor haberleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*